Kontakt

Sedež podjetja:
KEMOPLAST d.o.o.
Drofenikova 7, 3230 Šentjur

  

Centrala: 03/746-42-00

E-naslov: info@kemoplast.si

Faks: 03/746-42-15


Direktor: 

Peter Lapornik

t. 03/746-42-22

E-naslov: peter.lapornik@kemoplast.si

 

Vodja veleprodaje: 

Dejan Lapornik

t. 03/746-42-04

E-naslov: dejan.lapornik@kemoplast.si

 

Import/Export: 

Ingrid Smrkolj

t. 03/746-42-03

E-naslov: ingrid.smrkolj@kemoplast.si

Računovodstvo:

Doroteja Burlak 

t. 03-746-42-05

E-naslov: doroteja.burlak@kemoplast.si

Bojana Jevšenak

t. 03/746-42-07

E-naslov: bojana.jevsenak@kemoplast.si


Objektni program: 

Viljem Zabukovšek

t. 03/746-42-30

E-naslov: viljem.zabukovsek@kemoplast.si

Srečko Jager

t. 03/746-42-31

E-naslov: srecko.jager@kemoplast.si


Skladišče: 

Simona Kladnik

t. 03/746-42-20

E-naslov: simona.kladnik@kemoplast.si

_________________________________________________________________________________________________________

 

Razstavno prodajni saloni:
Razstavno prodajni salon Kemoplast Šentjur
Oddelek - talne obloge 
tel.: 03/746-42-10, 03/746-42-36
E-naslov: talneobloge@kemoplast.si
Oddelek - hišni tekstil 
tel.: 03/746-42-12
E-naslov: hisnitekstil@kemoplast.si


Razstavno prodajni salon Kemoplast Ljubljana BTC
tel.:    01/541-90-01 
faks:  01/541-90-02
E-naslov: ljubljana@kemoplast.si

 

Razstavno prodajni salon Kemoplast Ljubljana Rudnik
tel.:  01/281-13-00

faks: 01 / 281-13-01
E-naslov: ljubljana.rudnik@kemoplast.si


Razstavno prodajni salon Kemoplast Šenčur
tel.:
    04/595-11-80
faks:  04/595-11-81
E-naslov: sencur@kemoplast.si

 

Razstavno prodajni salon Kemoplast Novo mesto
tel.:    07/393-36-30
faks:  07/393-36-31
E-naslov: novomesto@kemoplast.si

Razstavno prodajni salon Kemoplast Koper
tel.:    05/639-76-10

faks:  05/639-76-11
E-naslov: koper@kemoplast.si

 

Razstavno prodajni salon Kemoplast Velenje
tel.:    03/897-36-20
faks:  03/897-36-21
E-naslov: velenje@kemoplast.si


Razstavno prodajni salon Kemoplast Murska Sobota
tel.:     02/530-02-80
faks:   02/530-02-81
E-naslov: murskasobota@kemoplast.si


Razstavno prodajni salon Kemoplast Krško
tel.:      07/393-36-35
faks:    07/393-36-36
E-naslov: krsko@kemoplast.si


Razstavno prodajni salon Kemoplast Nova Gorica
tel.:      05/393-57-00
faks:    05/393-57-01
E-naslov: novagorica@kemoplast.si


Razstavno prodajni salon Kemoplast Maribor
tel.:      02/805-00-40
E-naslov: maribor@kemoplast.si